2014 m. rugsėjo 18 d., ketvirtadienis

Empties. Rugpjūčio pabaigtukai


Susikaupusį vasaros pabaigos ir dalies rudens pradžios pabaigtukų sąrašiuką noriu pradėti Garnier Fructis Oil Repair 3 šampūnu, kuris skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams. Sudėtyje yra trijų rūšių aliejų, kurie atkuria ir maitina plaukus iš vidaus. Alyvuogių aliejus suteikia plaukams spindesio, avokadų aliejus daro juos lanksčius, o sviestmedžių aliejus švelnina. Produkto konsistencija tiršta, skaidri, maloniai kvepianti persikais (bent man taip pasirodė), gausiai putojanti, riebi, pabaigoje buvo sunku išvarvinti, tačiau pavyko ir to, kas yra nuotraukoje užteko vienam pilnam plovimui, tad šiukšlių dėžėn iškeliaus beveik tuščia pakuotė. Įpakavimas - labiausiai erzinantis dalykas, labai sunku atidaryti tą "burbuliuką" šlapiomis rankomis, slysta, tenka atidarinėti nagais, iš dažytų plaukų linijos šampūno pakuotė su tuo pačiu "burbuliuku" man atsidaro lengviau. Veiksmingumas - pamaitinti ir išplauti plaukai, jaučiamas lengvas riebumas, malonus kvapas, kol nepanaudojamas balzamas. Kaip šampūnas tikrai atlieka savo funkciją ir išplauna plaukučius dar kažkiek juos ir pamaitindamas, bet bet kokiu atveju, aš visada naudoju plaukų balzamą ar plaukų kaukę.
Kiekis: 250ml
Kaina: apie 9,99lt

Dėl veiksmingumo, ypač malonaus vaisių kvapo ir gan nedidelės kainos bei gan dažnų akcijų, kuomet produktai dar pigiau. pamėgau Garnier Fructis priemones ir mano plaukų priežiūroje jos užima gan svarbią vietą.

Tolesnis produktas Garnier Fructis Goodbye Damage Instant Ultra-Care intensyvi plaukų priežiūros priemonė - kaukė. Skaičiau spaudoje, kad ji labiau tinkama ploniems plaukams, tačiau ir mano truputį storesniems puikiai tinka. Išskalavus  kaukę plaukai švelnūs, maloniai kvepia, lengvai šukuojami, išsišakoję plaukų galiukai tampa mažiau pastebimi, suglausti. Esu įsigijusi jau ir antrą pakuotę, nes man tikrai patiko. Įpakavimas patogus ir stabilus, nėra sunku išspasuti produktą jam besibaigiant. Konsistencija  skystoka, lyg kreminė-gelinė viename. Produkto pakuotė teigia: nuo pat pirmo panaudojimo plaukai tampa dešimt kartų (naudojant šampūną ir intesyvios priežiūros priemonę) stipresni, plaukų galiukai pastebimai mažiau šakojasi.
Kiekis:200ml
Kaina: apie 14,99ltSudėtis "Būk Hydro Care"
Lūpų priežiūrai naudojau ir įsigijau jau antrą pakuotę "Būk Hydro Care" drėkinantį lūpų balzamą su SPF 15 filtru, kuris palieka malonų drėgmės pojūtį, lengvai tepasi, konsistencija tirpstanti ant lūpų, pakuotėje produktas balsvas, ant lūpų tampa skaidriu. Tūbelė būna įpakuota į kartotinę-plastikinę pakuotę, kas užtikrina, kad produktas nebuvo atidarytas ar naudotas. Sudėtis nėra ekologiška ar labai draugiška, tačiau produktas malonus naudoti. Kvapas silpnas, neerzinantis, kurį skleidžia sudedamosios priemonės dalys. 
Kiekis: 4,5g
Kaina: apie 3-4lt

Mėgstamiausias nagų lakas kojų nagučiams lakuoti Loreal Paris Color Riche su geliu, spalvytė 401 rouge pin up. Ilgai išsilaiko, mažiau trupa nei ant rankų nagų, miela spalvytė. Dažniausiai subaigiu visą arba tol, kol sudžiūva, pati priemonė skysta, tepu daug, neploną sluoksnį. Palyginus kainą ir kiekį, tai produktas yra brangokas ir tikrai greitai susinaudoja, tad visada laukiu akcijų.
Kiekis: 5ml.
Kaina: apie 14,99ltPleistrai "Hansaplast" 6vnt mažesnių ir 4 vnt. didesnių, tie 4 didieji ir liko bei perkėliau į naujų pleistrų dėžutę "Septona", kad viskas būtų tvarkingai vienoje dėžutėje :) . Mažesnieji pleistrai tikrai stipriai laiko, bet kaip ir visi, sušlapę vandenyje po kurio laiko atsilipina, nesuteikia žaizdai reikiamos apsaugos, tad būtinas dažnas jų keitimas, norint užtikrinti sterilumą žaizdos plote.
Kiekis: 10vnt.

Higieniniai paketai "Gentle Day", šiek tiek suabejojau dėl sugėrimo, kaip teigia, kad sugeria daugiau nei paprastas paketas, tuo abejočiau. Bet vistiek šios priemonės mano favoritai, vien dėl kvapo nepraleidimo, gaivumas, jokių alergijų man nekilo, džiaugiuosi, kad yra tokių priemonių tokiai jautriai ir daug rūpesčio reikalaujančiai vietai. Ankstesnis mano įrašas, kuriame mano pažintis su "Gentle day" produkcija yra čia.
Kiekis:10vnt.
Kaina: apie 15lt, akcijų metu galima įsigyti už 9-10lt.


Kvepalus dažniausiai renkuosi pagal nuotaikas, tačiau turiu vienus pačius mėgstamiausius, kurių EDP 30ml kiekis pasibaigė, juos keičiu net į 100ml kiekio EDP. Mėgstamiausiųjų juk turi būti daug :) Šis aromatas atsiveria  turtingais vaisių kvapais - armėniška slyva ir karambola. Orchidėjos, juodosios tulpės ir purpuriniai bijūnai sukuria gėlišką širdį, kuri palaipsniui virsta rytietiška baze, suformuota iš ambros, santalų ir pačiulių.
- Viršutinės natos: slyvos, karambola, kertuočiai;
- Vidurinės natos: orchidėjos, bijūnai, tulpės, stulpenio žiedas;
- Pagrindinės natos: santalai, pačiuliai, ambra.
Kiekis:30ml/100ml
Kaina: Su akcijomis 100ml EDP kainuoja apie 50-60lt.


Paskutinis produktas, kuris keliauja šiukšlių dėžėn, nes matyt neatlaikė vasaros karščių ir vakarinės saulės kambaryje, tai Schwarzkopf Taft plaukų lakas, kuris prakiuro... nuotraukoje kairėje apačioje matosi tokios kaip karamelinės standžios putos, džiaugiuosi, kad laimingai baigėsi. Pats lakas man ne itin patiko, labai sulipina plaukus. Aš kitą dieną po lako naudojimo dar noriu iššukuoti plaukus, o jei šio lako per daug, tas beveik neįmanoma arba labai skaudžiai pešant. Dėl fiksacijos jokių priekaištų neturiu, ji tikrai stipri, be to kaip rašo pakuotėje - išlaiko šukuoseną lietaus, vėjo atvejais ir  saugo nuo UV spindulių (3 weather). Pakeitimui įsigijau tos pačios firmos plaukų laką tik pilkame flakone Taft Keratin. 
Kiekis: 250ml
Kaina: apie 16lt, su akcijomis pigiau.

Smagaus savaitgalio :)

2 komentarai:

  1. Beyonce Heat - vieni iš pačių mėgstamiausių mano kvepalų:) Reikės pasidomėti ir šiuo kvapu, gal patiks:)

    Kosmetikos užrašai

    AtsakytiPanaikinti
  2. Darbe teko sulaukti klausimų, kokiais kvepalais kvepiu ir labai gyrė, kolegė stebėjosi, kad dainininkės kvepalai gali būti tokie geri :)

    AtsakytiPanaikinti