2017 m. liepos 30 d., sekmadienis

Išbandžiau | "Margarita" kreminis rankų muilas su migdolų ir ramunėlių ekstraktais


"Margarita" kreminis rankų muilas su migdolų ir ramunėlių ekstraktais, 400ml, kaina 2,19 eur, muilo papildymo - 1,49 eur (šaltinis - "Biok" e.parduotuvė) - buteliukas skaidraus plastiko su pompa, papildymo buteliukas be pompos, su užsukamu kamšteliu. Su pompa patogu dozuoti, užtenka vieno spustelėjimo rankų plovimui. Konsistencija nėra itin tiršta, vidutiniška. Muilas kreminis, maloniai kvapia marcipanais (kad norisi suvalgyti), putojimas pakankamas, švariai nuplauna rankas, jų neišsausina.

Mano nuomonė:

Esu tikrai nustebusi dėl šio muilo. Dar pernai metais žiemos pradžioje akcijos metu nusipirkau buteliuką su pompute ir jo papildymą, o šiuo metu likęs ketvirtadalis papildymo buteliuko (nuotraukos gerokai atsilieka nuo realaus vaizdo :) ), po gan ilgo naudojimo, daugiau nei pusės metų, kai naudojau beveik viena (nes muilas stovi virtuvėje, zonoje, kur ne visi mėgsta reikštis :) ), ir sirgom, ir gaminant rankas ploviau - muilas nei karto neišsausino rankų. Drąsiai galiu rekomenduoti šį muilą turėti virtuvėje, aišku, šis muilas su riebaluotomis rankomis susitvarkys kiek sunkiau, ir į kompaniją reikės pakviesti indų ploviklį, bet aš gamindama ir dažnai plaudama rankas, nei karto nesiskundžiau rankų odos sudirgimu, suskilinėjimu ar sausumu, tad šis muilas puikus pagalbininkas moterims. Kitas pliusas - muilo kvapas, tik jis jaučiamas, jei rankas kilstelėju prie nosies, nes kitaip rankas muiluojant jis uoslės nepasiekia, ir džiaugiuosi, kad muilas nėra itin gausiai parfumuotas, kad iškarto iškvėpintų visą patalpą.
Mažas pastebėjimas dėl buteliukų - nuotraukose aiškiai matosi, kad buteliukas su pompute yra didesnis už papildymo buteliuką, pastebėjus buteliukų skirtumą bijojau, kad pomputė bus per didelė papildymo buteliukui ir man reikės perpilti muilą, bet viskas buvo gerai - buteliuką su pompute vėliau reikėjo atsukti ir pilti ant rankų, nes pomputės vamzdelis nepasiekė likusio produkto, tad pomputė yra idealiai pritaikyta papildymo buteliukams.

Pliusai: nesausina rankų; nealergizuoja; patogu naudoti, nes pakuotė su pompute, kuri yra daugkartinio naudojimo, tad įsigijant muilo papildymą galima ir sutaupyti; malonus muilo aromatas, kuris nėra stiprus; skaidri pakuotė - matosi, kada produktas artėja link pabaigos; sudėtyje yra ramunėlių ir migdolų ekstraktai; skalsus - užtenka vieno paspaudimo rankoms nusiplauti; didelio kiekio 400 ml muilo pakuotė.

Minusai: Buteliuko su pompute ir papildymo buteliukų dydžio skirtumai, dėl ko besibaigiant pirmam buteliukui teko jį ant rankų pilti be pomputės.

Ar rekomenduočiau? Taip.

Ar pirkčiau dar kartą? Tikrai taip.


Gamintojo informacija

Kreminis rankų muilas su migdolų ir ramunėlių ekstraktais saugo odą nuo išsausėjimo. Migdolų ekstraktas maitina rankų odą, o ramunėlės ramina bei saugo nuo sudirgimo. Dermatologų patikrinta.
Daugkartinio vartojimo pomputė. Patariame jos neišmesti, o įsigijus skysto muilo papildymą, ją dar kartą panaudoti.

Sudėtis: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Glycerin, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Prunus Amygdalus dulcis (Almond) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Styrene/Acrylates Copolymer, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Disodium EDTA, Parfum.


*Tai nėra reklaminis ar platintojų dovanų įrašas. Viskas įsigyta mano pačios ir apžvalga apie produktą yra mano asmeninė nuomonė. Ar Jums tiks ir patiks taip kaip man, negarantuoju.

P.S. Nepamirškite rūšiuoti pakuočių. Darykime gamtai ir sau gera. Išsamesnę informaciją, kokios pakuotės tinkamos rūšiavimui, rasite čia.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą