2012 m. kovo 11 d., sekmadienis

Gendrutis Morkūnas "Iš nuomšiko gyvenimo"

Skaičiau elektroninę knygą, kurią įveikiau per 2-3 val. Labai patiko. Nesvarbu, kad skirta paaugliams, manau, kad knyga tinkama ir suaugusiems, nes kalbama apie nemažai vaikų  problemų, be to ir įdomi, pradėjus skaityti, sunku atsitraukti. Rekomenduoju tiems, kurie nori naujų įspūdžių. Knyga yra Linkomanijoje, knygynuose ir čia.

Anotacija:

Neskubėkite knygos bausti vien už tai, kad ji turi keistoką pavadinimą. Pasaulyje begalė žmonių keistais vardais, augalų keistais lapais ir šunų keistomis uodegomis. Ir visi jie gyvena, o kai kurie – net laimingi. Ši knyga viskuo – savo viršeliu, nugarėle, puslapiais, raidėmis ir, žinoma, pavadinimu – rodo tai, ką ji norėjo papasakoti nuo tos minutės, kai pamatęs pirmąjį nuomšiką sėdau jos rašyti. Berašant keistasis pavadinimas prilipo prie viršelio, o kai kurių raidžių dažai įsigraužė net į paskutinį puslapį. Taigi keistojo pavadinimo negalėjau nepalikti. Juolab kad mačiau, jog knygai jis patiko. Tikiuosi, patiks ir jums. Nebijokite. Apie tai, kas tie nuomšikai, sužinosite jau pirmuosiuose knygos puslapiuose. (Autorius)
Jūsų rankose naujausias ir... paskutinis Gendručio Morkūno, dukart pripažinto geriausių knygų paaugliams rašytoju, kūrinys. Ši istorija, papasakota nuomšiko, arba vaiko, kurį galima išsinuomoti, vardu – be galo tikra, parašyta neprilygstamu G. Morkūno stiliumi, šokiruojanti, kaip ir visos jo knygos, bet su laiminga pabaiga.
Knygos leidimą iš dalies finansuoja Kultūros rėmimo fondas.
Ieškokite kitų Gendručio Morkūno knygų:
„Velniškai karštos atostogos”
„Blusyno pasakojimai”
„Grįžimo istorija”
Apdovanojimai:
  • Geriausia 2010 metų knyga vaikams ir paaugliams. Apdovanojimą skyrė Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius.
  • Apdovanojimas už taisyklingą kalbą. Apdovanojimą skyrė Valstybinė kalbos inspekcija.
  • 2011 Metų knyga paaugliams. Apdovanojimą skyrė Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija.
Įvertinimas: 10/10
Kaina: el.knyga (knygyne nuo 20,99)
Leidimo metai: 2010
Puslapių skaičius: 156

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą