2017 m. rugpjūčio 5 d., šeštadienis

"Catrice" naujienos - ruduo/žiema 2017 - IŠSAMIAI + nuotraukos ir aprašymai


CATRICE atstovauja aukštos kokybės grožio produktų madingiausias sezono tendencijas. Ant tarptautinių podiumų vyraujančios rudens/žiemos kolekcijos tapo įkvėpimu kuriant naujausius antrojo 2017 metų pusmečio must-haves produktus.
Geriausios grožio priemonės – iš CATRICE. Nauji produktai pasirodys rugpjūčio viduryje.

ALL EYES ON YOU
ART COULEURS COLLECTION“ PALETĖ 
Aukštos kokybės tuščia paletė su veidrodėliu viduje. Joje paliktos keturios vietos individualiai pasirinktiems „Art Couleurs“ akių šešėlių atspalviams. Akių šešėliai bet kada gali būti lengvai pakeičiami kitais ar perdėliojami paspaudus inovatyvų įdėjimo/išėmimo mechanizmą. Kaina apie 2.89€.

"ART COULEURS“ AKIŲ ŠEŠĖLIAI. 
16 įstatomų akių šešėlių atspalvių su matiniais ir metalo efektais bei ilgai išliekančia ir itin pigmentuota pudros tekstūra. Šie akių šešėliai gali būti sudedami į specialią paletę ir labai lengvai pakeičiami kitais atspalviais. Kaina apie 2.89€.
„GLAM & DOLL FALSE LASHES“ VANDENIUI ATSPARUS BLAKSTIENŲ TUŠAS. 
Itin juoda, vandeniui atspari šio blakstienų tušo tekstūra ir ypatingai lankstus jo šepetėlis sukuria dirbtinių blakstienų įvaizdį. Kaina apie 4.19€.
„GLAM & DOLL“ ITIN JUODAS VANDENIUI ATSPARUS PRAVEDIMAS. 
Akių pravedimas su inovatyviu, lanksčiu tulpės formos flomasterio galiuku, skirtas ilgai išliekančioms, itin juodoms, išraiškingoms linijoms. Kaina apie 3.49€.

ANTAKIŲ PALETĖ „MATT & GLOW“. 
„3 in 1“ antakių paletė: vaškas formavimui ir dvi pudros tekstūros priemonės antakiams suteikia matinį arba madingą spindintį užbaigimą. Paletėje yra ir dviejų tipų šepetėlis. Kaina apie 4.19€.
 „THE ULTIMATE CHROME COLLECTION“ AKIŲ ŠEŠĖLIŲ PALETĖ. 
Devyni puikiai derantys akių šešėlių atspalviai su ilgai išliekančia pudros tekstūra ir įvairiais efektais – nuo metalo iki holografinių. Kaina apie 5.19€.
„LIQUID METAL LONGLASTING“ KREMINIAI AKIŲ ŠEŠĖLIAI. 
Ilgai išliekanti formulė šviesą atspindi lyg skystas metalas. Kaina apie 4.19€.

LOVELY LIPS
SKYSTA LŪPŲ PUDRA. 
Skysta tekstūra lūpoms suteikia tokį efektą lyg jos būtų pamerktos į metalo miltelius. Skysta lūpų pudra pasižymi ilgai išliekančia formule ir itin matiniu efektu. Kaina apie 4.19€.
APIMTĮ DIDINANTIS LŪPŲ BALZAMAS. 
Taukmedžio sviestu praturtintas lūpų balzamas padidina lūpų apimtį bei suteikia malonų vėsinantį efektą. Kaina apie 4.69€.
„VELVET MATT“ LŪPŲ KREMAS. 
Šilko matinė tekstūra ilgai išsilaiko ant lūpų ir jų nedžiovina. Praturtintas vitaminu E. Kaina apie 3.59€.

„SHINE STYLO“ LŪPŲ DAŽAI. 
Švelniai kreminė formulė su vidutiniu padengimu ir intensyviu, blizgiu užbaigimu. Kaina apie 5.19€.
ULTIMATE MATT“ LŪPŲ DAŽAI. 
Šie visiškai matiniai lūpų dažai garantuoja sklandų ir intensyvų spalvos padengimą bei malonų pojūtį ant lūpų. Kaina apie 4.19€.

FABULOUS FACE
„SUN LOVER GLOW“ BRONZINĖ PUDRA.
Šilko švelnumo įdegį suteikianti bronzinė pudra su ypač smulkiais šviesą atspindinčiais pigmentais prisitaiko prie kiekvieno odos atspalvio ir užtikrina spindinčius akcentus bei subtilaus įdegio įvaizdį. Kaina apie 5.19€.
„PROFESSIONAL MAKE UP TECHNIQUES“ VEIDO PALETĖ.
Vienoje paletėje esančios šešios pudros ir dvi kreminės tekstūros priemonės skirtos įvairioms makiažo technikoms išgauti: kontūravimui, išryškinimui, šviesinimui ar šešėliavimui. Kaina apie 13.49€.
„LIGHT CORRECTING SERUM“ PAGRINDAS. 
Naudojant prieš makiažo pagrindą, odai suteikiamas subtilus auksinis blizgesys. Ši priemonė sukuria dar intensyvesnį efektą, kuomet yra naudojama viena, kaip makiažo pagrindas. Kaina apie 4.69€.
„PRIME AND FINE“ MAKIAŽO PAGRINDĄ KEIČIANTYS LAŠAI. 
Itin pigmentuota priemonių tekstūra pakeičia skystą makiažo pagrindą ir pritaiko prie individualaus odos atspalvio: šviesinantys lašai pašviesina makiažo pagrindo atspalvį, o tamsinantys lašai paverčia jį tamsesniu. Kaina apie 3.59€.

COLOUR CORRECTING
RE-TOUCH“ MASKUOKLIS. 
Vidutinio padengimo trijų atspalvių skystos spalvą koreguojančios maskuojamosios priemonės išlygina kiekvieną odos spalvos nelygumą. Taikant pagal spalvos koregavimo taisykles, jos užtikrina nepriekaištingą veido odos spalvą. Drėkinimas išlieka iki 18 valandų. Kaina apie 4.69€.

MATIŠKUMO SUTEIKIANTI PUDRA „COLOUR NEUTRALIZER“. 
Keturių atspalvių veido odos spalvą koreguojanti kompaktinė pudra suteikia matinį užbaigimą – gali būti naudojama viena arba derinant su kitomis priemonėmis. Kaina apie 4.69€.

ICONIC NAILSNAGŲ LAKAS „BROWN COLLECTION“. 
Puikaus padengimo, „acai“ aliejumi paturtinta formulė suteikia itin spindintį užbaigimą. Su blizgiais ir neblizgiais efektais. Kaina apie 2.89€.
„SILK MATT“ VIRŠUTINIS NAGŲ LAKO SLUOKSNIS. 
„Silk Matt“ viršutinis nagų lako sluoksnis bet kokios spalvos nagų lakui suteikia šilko matinį užbaigimą ir švelnumo jausmą prisilietus. Su mūsų „Quick & Dry“ formule, 10 ml. Kaina apie 2.89€.

*Pelės žymeklį užvedę ant nuotraukos galėsite pamatyti reikiamo produkto numeriuką ir pavadinimą. Paspaudus ant nuotraukos - ji padidės.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą