2013 m. balandžio 14 d., sekmadienis

Products for beauty

Mano atradimas yra šis rankų kremas. Visai netikėtai pamačiau, kai norėjau įsigyti gero rankų kremo. Nedvejodama čiupau paskutinę rankų kremo "Dulgon" pakuotę. Pliusas, kad įsigeria per 10min ir nepalieka riebumo pojūčio, tad galiu naudoti ir rankomis rūpintis darbe. Panaudojus kelias dienas puikiai jaučiu, kad rankos tapo švelnesnės, mieliau glostyti (nes buvo ganėtinai išsausėję, šerpetojo ir skilinėjo), ir labai didelis pliusas, kad sudėtyje yra vitamino E.

My discovery is this hand cream. Plus, that penetrates through the 10 minutes and don't leave fat feeling, so I can use and to take care  the hands in the work. After using a few days I feel softer hands.

"Dulgon Q10 Handcream". Pirkau "Eurokoje" akcijos metu 4,54lt. 100ml.
Šį antiperspirantą perku jau antrą kartą. Man begalo patinka jo kvapas, ir beabejo, veikimu taip pat esu labai patenkinta. Rekomenduoju.

This antiperspirant I buy a second time. I love the smell of  this "Nivea", and surely, operation as well as I am very satisfied. Recommend it."Nivea invisible for black and white", kaina tarp 10-12lt, dažnai būna akcijos - iki 30-40proc pigiau.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą