2015 m. gegužės 16 d., šeštadienis

Išbandžiau | Aldo Vandini Sensual Moments Tamarinde and Ingwer linija


Sveikos merginos, šiandien pasidalinsiu išbandyta namų SPA linija iš Aldo Vandini, kuri itin tinkama niūriomis ir lietingomis dienomis, nes yra itin egzotiško kvapo, priemonės supiltos į itin ryškiai rožines, patogias pakuotes, kurios pagyvina vonios lentyną.


Aldo Vandini Sensual Aroma Body Balsam, 200ml - Kvapnus kūno balzamas papildytas tamarindo ir imbiero ekstraktais, greitai įsigeriantis, lengvos tekstūros, gerina odos būklę, suteikia odai ypatingo minkštumo ir švelnumo. Apgaubia kūną išskirtiniu aromatu.
Mano nuomonė: iš šios linijos vienintelis kūno balzamas mane nuvylė. Jis daro tai, kad tikrai greitai ir puikiai susigeria, išsitepus galima drąsiai rengtis drabužiais, nebijant juos sutepti, bet kad kažką gero odai darytų nepajutau. Tik kvepia. Bet jei trokštama tik aromaterapinio rezultato, tai produktas tam puikiai tinkamas. Konsistensija baltos spalvos, skystoka.


Aldo Vandini Sensual Aroma Duschgel, 200ml - švelni dušo želė veiksmingai valo, minkština ir atgaivina odą. Palaiko natūralią odos pusiausvyrą. Suteikia žvalumo išskirtiniu kvapu.
Mano nuomonė: maloniai plaunanti ir kvepinanti kūną bei uoslę, malonus produktas, gerai putoja, sudarant šveitiklio bei dušo želė kombinaciją atsiranda itin malonus švaros pojūtis, kas man labai patiko. Konsistensija skystoka, gelsvos spalvos.


Aldo Vandini Sensual Aroma Body Peeling, 200ml - valo, masažuoja odą ir švelniai pašalina negyvas odos ląsteles. Pagrąžina odos toną. Egzotiškas, išskirtinis kvapas atgaivina kūną ir sielą.
Mano nuomonė: pastaruoju metu šis šveitiklis tapo mano mėgstamiausiu, nors jame šveičiančios granulytės gan mažytės, nusiprausus kūną (aš tiesiog įsipilu į delną šveitiklio ir išsitrinu kūną, tada nuplaunu ir prausimą baigiu ant kempinės užpylusi šios linijos dušo želė) jaučiu malonų švaros pojūtį ir atgaivą, kurią suteikia egzotiškas priemonės kvapas. Konsistensija tirštoka, gelsvos spalvos su granulytėmis.

Reziume : linijos įpakavimai tvirtesnio, neminkšto plastiko, bet tuo pačiu lengvos ir malonios naudoti, stabilios, neslysta iš rankų. Išvarvinant likučius niekada neteks vargti, nes patogiai pastatoma ir subėga į dangtelio pusę. Kvapas nukeliantis į Rytų kraštų vasaras, malonus ir atpalaiduojantis. Tiesiog norisi naudoti dar ir dar. Yra minusas - tai kaina, eurokos puslapyje galite plačiau apie šią liniją pasiskaityti bei pamatyti daugiau šios linijos produktų ir sužinoti kainas. Bet dėl poveikio ir aromaterapinio atpalaidavimo rekomenduoju ir pati pirkčiau dar kartą.
Ir kai rašiau šį įrašą, vis atsidarydavau priemones ir uosdavau kvapą...

*Tai nėra reklaminis ar platintojų dovanų įrašas. Viskas įsigyta mano pačios ir tai yra mano asmeninė nuomonė. Ar Jums tiks ir patiks taip kaip man, negarantuoju.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą