2016 m. gruodžio 4 d., sekmadienis

Lapkričio pabaigtukai / empties 2016

Sveiki, už lango - tikra žiema, ir šventės jau greitai greitai pasibels į duris. Šįkart tuštučių gausu, ir noriu paskubėti dalintis apžvalga, kol šventės neatėjo :)


"Sebamed"rutulinis dezodorantas jautriai odai, kaina iki 7 eur, 60ml - apie šią priemonę apžvalgą galite rasti čia. Išmetu, nes taip ir nebenaudojau. Visgi priemonę, kuri griaužia, retas, kuris norėtų naudoti. Nerekomenduoju. Keista, kad skirtas jautriai odai.
Rūšiavimas - buitinės, nes vos vos nunaudotas buteliukas.
"Iwostin" rutulinis antiperspirantas, kaina apie 10eur, 50ml - įrašas darytas gan senokai, o pačios priemonės kažkodėl neišnaudojau iki galo ir naudojau savo numylėtąjį "Nivea" dezodorantą. Tad jis keliauja į šiukšlių dėžę.
Rūšiavimas - buitinės, buteliuke yra produkto.
"Avon" Foot works tirpalas pėdoms mirkyti,100ml - kad nieko vertas produktas jau rašiau čia. Aš džiaugiuosi šiaip ne taip pabaigusi pakuotę.
Rūšiavimas - plastikas, PEHD.


"Rasa" 2in1 drėkinamasis kremas, tinkantis po depiliacijos, kaina apie 3eur, 200ml - žinot, man žiemos laikotarpis yra tas laikas, kai labai noriu ant savęs tepti įvairius, riebius, maloniai kvepiančius kremus, o vasarą, tas noras dingsta, nes nusiprausus, ir kai karšta, norisi likti švariai ir gaiviai, tad vasarą, retokai tepuosi kremais, tačiau žiemą viskas pasikeičia. Labai tikiuosi, kad iki pavasario pavyks subaigti dar bent porą kremų buteliukų - tinklaraštis pasipildytų daugiau apžvalgų, o aš pasidžiaugčiau galimybe įsigyti naujienų.
Gana kalbų, metas pakalbėti apie šį kremą. Kremas nenustebino, tačiau patiko savo maloniu it gėlių kvapu, Pats produktas gan skystas, į odą įsigeria net ir padauginus priemonės, tiesiog reikia ilgiau palaukti. Kiek ieškojau, berods prekyboje jo ir nebėra, galbūt pakito pakuotė. Tačiau tokio jau nebesirinkčiau. Kažkaip per mažas poveikis, kad rankos tiestųsi tik prie jo.
Rūšiavimas - plastikas, LDPE.

"Roberto Cavalli" parfumuotas kūno losjonas, 75ml - kurį laiką šio kremo kvapo negalėjau prisijaukinti, ir man vis dar atrodo, kad šis kvapas labiau skirtas brandesnėms moterims. Tad sunaudojau tik todėl, kad norisi sumažinti neišnaudotas priemones, puspilnes juk gaila išmesti. Apie patį poveikį odai galiu pasakyti tik teigiamus dalykus. Kaip dažniausiai būna, parfumuotos priemonės labai išsausina odą, su šia taip nebuvo, tad buvau nustebusi, net kvapo intensyvumas neteikė tiek reikšmės, kai supratau, kad mano odai jis visai geras draugas. o dabar gaila, kad pasibaigė :D rekomenduoju, kai norisi kažko daugiau nei tik kvepalų.
Rūšiavimas - plastikas.


"Montagne Jeunesse 7th Heaven" kokosų plaukų kaukė, 25 ml, 1.49eur - labai patikusi kaukė, kurią rekomenduoju. Mano plaukams tikras rojus. Platesnę apžvalgą rasite čia.
Rūšiavimas - buitinės, kažkaip nežinau kur dėti..

"Acqua di Gio" Giorgio Armani kvepalų mėginukas, vyriškas - neturiu ką pasakyti, radau žurnale, duodu saviškiui, o tas mėginukas tuščias. Kažkaip negražu... :D
Rūšiavimas - pakuotė sudaryta iš popieriaus ir plastiko dalių, jas atskyriau.

"Angel Schlesser" Pour elle, 1,5ml - kvepalų mėginukas man - pradžioje kvepalais nebuvau sužavėta, tačiau kuo toliau, tuo labiau šie kvepalai man atrodo tokie moteriški, kad į juos įsisupus norėčiau net ir miegoti. Vietoj pižamos :D Išties, jei norite rasti gerą dovaną, tai manau merginai, draugei, sesei ši dovana tikrai patiktų.
Rūšiavimas - popierinis vokelis, ir buteliuką dėsiu į plastiką.


"Green Feel" drėkinamasis rankų kremas, 50ml - labai lengvas, labiau tinkamas vasarai, tuo įsitikinau neseniai užbaiginėdama pakuotę. Apie "Green feel" produktus esu aprašiusi didelę apžvalgą, ten galite rasti ir šį kremą aprašytą plačiau.
Rūšiavimas - plastikas, LDPE.

"Dove" kondicionierius nuo plaukų slinkimo, 200ml - jokio poveikio nepajutau, gal ir dėl to, kad plaukų priemonių, išskyrus šampūną, netepu ant galvos odos, kad nesuriebalinti šaknų. Šis kondicionierius man pasirodė vienas praščiausių "Dove" gaminių. Nerekomenduoju. O žinot, kas labiausiai prajuokino? Parašyta, kad priemonė veikia ląstelių lygiu. Gerai, kad ne DNR lygiu :D
Rūšiavimas - plastikas.


"Möller's Dobbel Immunity", kaina su akcija 9,66eur, 100 kaps. - šiemet nusprendžiau dėl gražesnių plaukų ir šiaip, kad žiemą nesirgčiau, naudoti žuvų taukus. O kokius pirkti apsispręsti padėjo šių vitaminų mėginukas, toks žalias,popierinis, su 12 kapsulių, kurio taip ir nepublikavau, nes vis užmiršdavau, o dabar jis rankinėje, nes jame laikau žuvų taukų kapsules, kurias išgeriu darbe po pietų. Pagrindinis kriterijus buvo, kad nebūtų labai didelės, kad būtų patogu nuryti. Saviškiui pernai buvau padovanojus žuvų taukus - bombas, tad radusi patogaus dydžio kapsules džiaugiausi ir turime nusipirkę dar dvi pakuotes, trečiąją, kaip matote, jau sunaudojome. Ką galiu pasakyti, burnoje nelieka specifinio žuvų taukų skonio, lengvas vartojimas, ir aišku, kol kas ligos aplenkė, Tikiuosi ir toliau pavyks nuo jų apsisaugoti.
Rūšiavimas - plastikas, PETE.

"Bella" kosmetinės vatos pagalvėlės , 120vnt. - tradiciškai, subaigtos vatos pakuotė. Jau metas atnaujinti vatos aruodą, nes jau naudoju paskutinį pakelį. Gal kas žinote gerų akcijų? :)
Rūšiavimas - plastikas, be raištelių.
"L'angelica" natūraliai balinanti dantų pasta, 75ml - iš šios pastos tikėjausi per daug ir ji mane nuvylė.. Pasta labai karti, man tas labai nepatiko, balinamojo poveikio nepajutau (o gal tiesiog mano dantys beviltiški ir nebeišbalinami :D ), antrą kartą nepirksiu.
Rūšiavimas - plastikas.

Štai tiek šio mėnesio pabaigtukų. Šiuo metu pas mane ant stalo trys krūvelės su priemonėmis, kurios keliaus į buitines, popieriaus ir plastiko atliekas. Taip baigiasi kiekvienas mano pabaigtukų įrašas. O po to tiesiog sutvarkau susidariusią netvarką ir toliau kaupiu tuščias pakuotes naujam įrašui. 

Linkiu gražaus vakaro, o gal ryto, sėkmės ;)

P.S. Nepamirškite rūšiuoti pakuočių. Darykime gamtai ir sau gera. Išsamesnę informaciją, kokios pakuotės tinkamos rūšiavimui, rasite čia.

1 komentaras:

  1. oi, mums moterims kosmetikos niekad negana. svarbu tik rinktis kokybišką ir iš saugių ingredientų.

    AtsakytiPanaikinti