2013 m. gruodžio 24 d., antradienis

Pabaigtukai

Pirmiausia pradėsiu nuo lūpų balzamo, kuris man itin patiko ir tiko, ir supratau , koks gėris yra natūralūs produktai . O jau tas apelsinų kvapas... Nepakartojamas... O ir natūralus produktas - tiesiog nuostabus gėris lūpoms :) Kaip rašo gamintojas - balzamas ir visi jų gaminami produktai pagaminti iš ekologiškų žaliavų - tai dar nuostabiau :) 5ml kaina 18lt, beje, jų facebook puslapyje labai dažni konkursai ir dalyvaujant realu laimėti įvairius gaminius, kaip aš laimėjau šį lūpų balzamą :)
Nuotrauka iš Eco desire facebook


 Jį iš pradžių pakeičiau pigiu "Bučkis", na bet po tokio kokybiško vartojimo lūpytėms nepatiko jis, o kai dar paskaičiau sudėtį...  tad įsigijau Nivea lūpų balzamą "Milk and Honey", kurį naudoju ir dabar, kaina apie 7 lt su akcija. Tepti labai patogu, švelnu, ir labai patinka, kad forma nebūna nukirsta, nes tokie balzamai man dažniausiai greitai nulūžta, pradeda tepliotis dėžutėje, kol galų gale reikia išmesti, nes pradeda tepti ir rankinę.

Nuotrauka iš interneto
Kiti produktai tos pačios firmos "Balea - kūno kremas ir dušo želė.

Kūno kremo kvapas nepakartojamas- kokoso ir vanilės, todėl jį taip greitai ir sunaudojau, bet jo veiksmingumas taip pat yra, kai patepus juntamas švelnios odos pojūtis, jokio riebumo, tik malonus kvapas. Labai gaila, kad Lietuvoje nėra pirkti šių priemonių, tad dar kartelį įsigyti nepavyktų, o šias man parvežė iš Vokietijos. Pirmąjį pabaigiau beliko vien kokosu kvepiantis, kažkaip dar jo vis neprisijaukinu... 


Dušo želė - guavos kvapo- saldi ir jauki, puikiai nuplaunanti, atgaivinanti, labai maloni naudoti vasarą, šiuo metu jau esu pabaigusi.


Antakių - blakstienų dažai, atradau akcijos metu, gana skalsūs, patogūs naudoti, yra indelis dažų maišymui, oksidantas ir dažų tūbelė. Aš maišau dvi spalvas - juodą su ruda, nes vien juoda netiktų prie veido, o ruda - tiesiog nuobodu ir taip pat nelabai patiktų man, tad maišymas - optimaliausias variantas. Minusas tas, kad bent aš, sumaišius visas sudedamasias dalis dažus apie 15-20 min "pabrandinu", nes košelė būna balta, o su laiku kažkiek patamsėja, taip lengviau nudažo antakius, kartą užtepiau tos baltos masės ir labai švelniai tik nudažė, o man norisi truputį tamsiau. Nežinau ar kitai rekomenduočiau, bet aš jau įsigijusi ir antras pakuotes, nes pirmąsias pasibaigiau, kol kas mane šie dažai tenkina ir patinka galutinis rezultatas :) 
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą