2017 m. balandžio 21 d., penktadienis

Išbandžiau | "Nivea" micelinis vanduo 3 in 1 "Sensitive caring" su dekspantenoliu ir vynuogių kauliukų aliejumi


 "Nivea" micelinis vanduo 3 in 1 "Sensitive caring" su dekspantenoliu ir vynuogių kauliukų aliejumi, 200 ml, kaina apie 6eur - priemonė bespalvė, bekvapė, vandens skystumo. Naudojama akių makiažui, veido odai valyti. Nereikia nuplauti. Skirta jautriai odai.


Mano nuomonė:

Pačioje "Nivea" micelinio vandens naudojimo pradžioje buvau nusivylusi, nes nuvalius veidą net sausom dėmėm, pleiskanojimais oda padengta būdavo. Bet viso to priežastis buvo, kad tuo metu naudojau "Rasa" valomąją priemonę makiažui. Tad, kai pabaigiau "Rasos" pakuotę, sausumo problemų ant veido nebeliko ir "Nivea" micelinis vanduo buvo išteisintas. Matyt kažkas nesiderino tarp šių priemonių, ar veido oda buvo labai įjautrinta, bet niekada nesu pastebėjusi kažko panašaus.

Iš tikrųjų, šis produktas labai panašus į "Bioderma" micelinį vandenį, kitaip sakant, tyliai ir ramiai atlieka savo paskirtį - valo veidą. Duosiu ir kritikos, nes akių makiažo švariai kaip pienelis nenuvalo. Tad šį produktą naudoju tik veido odos valymui po makiažo nuvalymo, kad pašalinčiau likusius nešvarumus. Norinčioms akių makiažo nuvalymo priemonės, šio micelinio vandens nerekomenduočiau.

Ši priemonė tikrai tinkama jautriai veido odai - nealergizuoja. Nors priemonėje yra vynuogių kauliukų aliejaus, konsistencija nėra riebi, tad oda lieka lengva ir švari.

Pakuotę paimti į rankas labai patogu, buteliukas neslysta, tačiau apie micelinio vandens dozavimą nepagalvota - pavertus buteliuką link vatos diskelio, vanduo kartais šliūkšteli kiek per daug ir išsilieja ant grindų ar drabužių. Norėtųsi, kad buteliuko dangtelis su skylute būtų truputį siauresni, tad kompanijai dar yra kur patobulėti.

Pliusai: tinkamas jautriai odai, akcijų metu nėra brangus​, nealergizuoja, bekvapis, neslystantis buteliukas, poveikis panašus į "Bioderma" micelinį vandenį.

Minusai: nenuvalo akių makiažo, truputį per didelė skylutė produktui išbėgti.

Ar rekomenduočiau? Taip, jei ieškoma produkto kaip "Bioderma".

Ar pirkčiau dar kartą? Taip.


Micelinio vandens sudėtis:


Buteliuko skylutė man nepatiko, nes dažnai išbėga per daug produkto:


*Tai nėra reklaminis ar platintojų dovanų įrašas. Viskas įsigyta mano pačios ir apžvalga apie produktą yra mano asmeninė nuomonė. Ar Jums tiks ir patiks taip kaip man, negarantuoju.

P.S. Nepamirškite rūšiuoti pakuočių. Darykime gamtai ir sau gera. Išsamesnę informaciją, kokios pakuotės tinkamos rūšiavimui, rasite čia.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą