2017 m. balandžio 30 d., sekmadienis

Išbandžiau | "Catrice" riboto leidimo kolecijos "Victorian Poetry" matinio satino nagų lakas C01 Berry British


"Catrice" riboto leidimo kolecijos "Victorian Poetry" matinio satino nagų lakas C01 Berry British, 8.5ml, kaina apie 3 eur - nagų lako buteliukas patogaus dizaino, šepetėlis gan patogus. Nagų lakas suteikia matinio satino efektą.


Mano nuomonė:

Pirmiausia apie spalvą - ji yra rudai bordo, tai nėra man patinkanti spalva, tačiau matinio efekto nagų lakai šiuo metu man itin patinka, tad spalva su šiuo efektu pakenčiama. Kad tikrai gražiai atrodytų nagai rekomenduočiau nagus laku padengti du kartus. Iš bėdos neblogai atrodo nagus padengus laku vieną kartą, bet tada matosi linijos, lako nutekėjimai ir pan. Pats šepetėlis su daug šerelių, bet jei lako ant jų daugiau, lakas tepsis sunkiau. Išsilaikymas - prastas.. Ryte nusilakavus, dieną padirbus namų ruošos darbus, vakare nagų galiukai būna apsilaupę ir atrodo tikrai labai negražiai. 
Lako nuvalymas - sunkus. Vieną sluoksnį norint nuvalyti reikia nagą brūžinti, o štai su dviem - dar sunkiau. Net ir lakuoti nagus šiuo laku netraukia, kai toks sunkus nuvalymas, ypač, kai jie taip greitai atsilupa. 

Šį nagų laką įvertinus pagal svarbiausius kriterijus kaina/spalva/dizainas/išsilaikymas/nuvalymas - įvertinu 3 balais iš 5 galimų. Balai atitenka už spalvą, gražų buteliuko dizainą ir nesikandžiojančią kainą. Balų neskiriu už prastą išsilaikymą bei sunkų nagų lako nuvalymą.

Nagų laką testavau be viršutinio sluoksnio nagų lako, kuris pagerintų lako išsilaikymą.
 

Pliusai: gražaus efekto nagų lakas, itin gražaus dizaino buteliukas.

Minusai: gražiam efektui reikia lakuoti du sluoksnius, prastas išsilaikymas, sunkus lako nuvalymas.

Ar rekomenduočiau? Ne, nebent nesvarbu išsilaikymo bei lengvo nuvalymo kriterijai, o reikšmė teikiama spalvai.

Ar pirkčiau dar kartą? Ne.

Prie nagų lako prilipintas mini atvirukas:


Nagučiai su dviem sluoksniais "Victorian Poetry" nagų lako:
*Tai nėra reklaminis ar platintojų dovanų įrašas. Viskas įsigyta mano pačios ir apžvalga apie produktą yra mano asmeninė nuomonė. Ar Jums tiks ir patiks taip kaip man, negarantuoju.

P.S. Nepamirškite rūšiuoti pakuočių. Darykime gamtai ir sau gera. Išsamesnę informaciją, kokios pakuotės tinkamos rūšiavimui, rasite čia.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą