2012 m. gruodžio 26 d., trečiadienis

Allison Pearson "Ir kaip ji viską suspėja"

10-oji knygų iššūkio knyga

Pirmi 350psl skaitėsi rutiniškai, bet paskutiniai 50 psl su intrigomis ir netikėtumais. Maloni knyga, moteriška, mačiau filmą, tai vėlgi šiek tiek dubliavosi skaitant, visgi geriau perskaityti knygą pirmiau :)
Knyga suteikė šiek tiek apmąstymų, kaip aš ateityje suderinsiu visą savo gyvenimą :)

Anotacija:

Kaip suderinti motinystę ir darbą? Šiai problemai skirtas britų rašytojos bestseleris „Ir kaip ji viską suspėja“. Patrakusiame, iki ašarų juokingame ir liūdname romane rašytoja, pasitelkusi kandžią ironiją bei žaismingą stilių, meistriškai atskleidžia XXI a. dirbančią moterį kamuojančias dilemas.
Susipažinkite, Keitė Redi – talentinga prestižinio investicinio banko fondų valdytoja, žongliruojanti devyniomis skirtingomis valiutomis penkiose laiko juostose, vilkinti Armani kostiumėliu, kaukšinti Jimmy Choo aukštakulniais, liekna ir žavi blondinė, kuri iš visų jėgų stengiasi būti gera dviejų mylimų vaikučių mama ir gera žmona. Kaip seksis puikiai organizuotai, patraukliai, protingai ir turtingai Keitei suderinti motinystę ir atsakingą darbą?
Keitė skaičiuoja sekundes kaip kitos moterys – kalorijas. Begaliniai verslo susitikimai, ataskaitos klientams, pripučiamos pilys vaikų gimtadieniams, transatlantiniai pokalbiai, internetinis meilužis, reikli lengvapėdė auklė, netašytas australas viršininkas, kaltės jausmas, nuolatiniai priekaištai, apgavystės ir klastotės, nuovargis ir neviltis. Žodžiu, dirbančios mamos gyvenimo užkulisiai...


Įvertinimas: 8/10

Kaina: 9lt

Leidimo metai: 2006

Puslapių skaičius: 460psl.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą