2019 m. rugsėjo 28 d., šeštadienis

Išbandžiau | L'Oreal Botanicals Fresh Care Lavender šampūnas ir balzamas


L'Oreal Botanicals Fresh Care Lavender šampūnas, 400ml, apie 10 eurų - tamsiai rudo, permatomo standaus plastiko pakuotė su pompa, tad naudoti ir dozuoti labai patogu. Šampūnas kvepia levandomis, baltos, skaidresnės spalvos, nei per skystas, nei per tirštas.

L'Oreal Botanicals Fresh Care Lavender balzamas, 200ml, apie 10 eurų - rudo nepermatomo plastiko pakuotė su atkemšamu kamšteliu, kurį stipriau užspaudus, atidaryti sunkiau, ypač drėgnomis rankomis, tad tenka atidarinėti ir su nagais. Balzamas tirštas, baltos spalvos, kvepia levandomis.

Mano nuomonė:

Niekada nebuvau pagalvojus, kad plaukų priežiūros priemonės galėtų pakenkti plaukams. Po L'Oreal Botanicals Fresh Care Lavender linijos šampūno ir balzamo naudojimo galiu pasakyti, kad gali pakenkti. Man tai pasireiškė plaukų išslinkimu galvos priekyje. Plaunant plaukus tuo pačiu šampūnu mano antra pusė taip pat pasiskundė, kad slenka plaukai. Tada supratau, kad visa bėda yra mūsų naudojamose priemonėse. Šiuo metu po šio nutikimo praėję metai laiko, ir man plaukai ataugę iki akių lygio, įkyriai lenda į akis. O aš, pagaliau parašiusi šią apžvalgą, išmesiu nesunaudotų priemonių pakuotes į buitines atliekas. Gavau stiprią pamoką, kad nereikia žavėtis naujienomis, ar rinktis stipriai išreklamuotų priemonių, o taip pat - atsargiau žiūrėti į priemones su natūralia sudėtimi ir eteriniais aliejais, nes jie gali alergizuoti labiau, nei cheminės medžiagos...

Šampūnas - iš pradžių patiko, nes gerai putojo, atrodė ir plaukus švariai išplaudavo, tačiau laikui bėgant ir kaskart jį naudojant norėjosi vis pamainyti su kitu šampūnu, nes galvos odoje pradėjo atsirasti spuogelių, pleiskanų. Ant priekinės galvos dalies, arčiau kaktos, pastebėjau, kad gerokai išretėjo plaukai ir ėmė šviesti galvos oda. Tai pastebėjau pernai metais apie rugsėjo, spalio mėnesį, kai abi priemones jau naudojau apie du mėnesius. O apie išretėjimą dabar patvirtina itin gausiai ataugantys trumpi plaukučiai jau lendantys į akis.

Balzamas - naudojimui užtekdavo nedaug priemonės, o jeigu padauginus priemonės pakliūdavo ant šaknų, tai plaukai susiriebaluodavo, sukrisdavo. Priemonės naudojau po nedaug, bet tikrai nekartočiau, nes matomo poveikio nejausdavau, o ir tai pakuotė ne visa sunaudota, nes ant šios linijos esu labai supykusi. Apie įpakavimą - labai nepatogus atkemšamas dangtelis, nes stipriau užspaudus, drėgnomis rankomis vos atidarydavau, tekdavo ir su nagais plėšti. tad kas kartą stengdavausi pakuotės pilnai neuždaryti, kad kitą kartą naudojant atidaryčiau lengviau.

Pliusai: Patogi šampūno pakuotė, malonus linijos priemonių kvapas, skalsumas, be sulfatų, be parabenų, be dažiklių, be silikonų.

Minusai: Šampūnas sukėlė plaukų slinkimą, atsirado pleiskanų ir spuogelių - alergizuojanti sudėtis, nepatogi balzamo pakuotė, balzamas riebino plaukus.

Ar rekomenduočiau? Ne.

Ar pirkčiau dar kartą? Ne.


Gamintojo informacija:

ŠAMPŪNAS

Raminamosiomis savybėmis pasižyminčių levandų eterinis aliejus – veiksmingas ingredientas, naudojamas net pačiai jautriausiai odai gydyti.

Botanicals Fresh Care pristato naują plaukų priežiūros priemonių liniją – LAVENDER SOOTHING CONCOCTION – su organiniu Provanse augančių levandų eteriniu aliejumi, skirtą nuraminti ir sudrėkinti jautrią galvos odą ir plaukus.

Išskirtinis ekologiško eterinio levandų aliejaus, sojų ir kokosų aliejų derinys ramina jautrią galvos odą ir drėkina gležnus, plonus plaukus.

Be sulfatų*, silikonų, parabenų ir dažiklių.

* Be sulfatinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų.

Naudojimas. Šampūno tepkite ant drėgnų plaukų, pamasažuokite ir kruopščiai nuskalaukite.

BALZAMAS

Išskirtinis ekologiško eterinio levandų aliejaus, sojų ir kokosų aliejų derinys drėkina, minkština ir padeda lengviau iššukuoti gležnus, plonus plaukus.

Be gyvūninės kilmės ar iš gyvūnų išgautų sudedamųjų medžiagų.

Be sulfatų*, silikonų, parabenų ir dažiklių.

* Be sulfatinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų.

Naudojimas. Balzamo tepkite ant švarių, drėgnų plaukų, palikite 1 minutei. Iššukuokite ir išskalaukite plaukus.

Facebook
Instagram

Apžvalgoje pateikta mano asmeninė nuomonė.

P.S. Nepamirškite rūšiuoti pakuočių. Darykime gamtai ir sau gera. Išsamesnę informaciją, kokios pakuotės tinkamos rūšiavimui, rasite čia.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą