2019 m. sausio 1 d., antradienis

2018 metų pabaigtukai / empties | III dalis

Trečiasis ir jau paskutinis įrašas apie 2018 metais pabaigtus produktus, kviečiu skaityti.


"Catrice" Crushed Crystals nagų lakas, 06-call me princess, 10ml - šis lakas išdžiūvęs ant nagų tampa grublėtos tekstūros, nepatiko, kad kibo už drabužių ir labai sunkiai nusivalydavo. Seniai jį naudojau, ir jau tikrai nenaudosiu, tad atlaisvinu vietą naujoms priemonėms.
Rūšiavimas - buitinės.

"Wet n Wild" nagų lakas, E7321 Stay Classy, 7ml, 2,99 eur - į šį laką buvau sudėjus daug vilčių, ir jis mane nuvylė. Tai vienas prasčiausių produktų ir sukėlęs didžiausią nusivylimą. Prastai išsilaikydavo, sekančią dieną jau būdavo nusilupęs, reikėdavo perlakuoti, o spalva tai tikrai graži. Su viršutiniu nagų lako sluoksniu šio lako nebandžiau, gal būtų geresnė situacija, bet turiu pakankamai neblogų ir laiko patikrintų nagų lakų, tad su šiuo atsisveikinu.
Rūšiavimas - buitinės.

"Catrice" "Victorian Poetry" riboto leidimo kolekcijos nagų lakas, 8,5ml , C01- Berry British - labai gražus buteliukas, spalva taip pat graži, bet po įsigijimo lakavausi gal tik du kartus, bet kaip rašiau tinklaraštyje, sunkus nuvalymas ir greitas atsilupimas tikrai nėra malonus dalykas, tad bus nebenaudojamas.
Rūšiavimas - buitinės.

"Manhattan" nagų lakas, 700-soft orchid, 10ml - labai graži spalva, buvo vienas iš mėgstamiausių, sunaudojau daugiau nei pusę, tačiau ėmė ir sutirštėjo, deja prekyboje Lietuvoje šios kosmetikos nebeturime, tad ir nagų lako nebeįsigysiu.
Rūšiavimas - buitinės.


"Mon Paris" kvepalų mėginukas, 1,2ml - kvapas patiko, manau, jei baigtųsi dabar naudojami kvepalai, tai įsigyčiau.
Rūšiavimas - popierius, plastikas.

"Mugler" Aura kvepalų mėginukas, 1,2ml - kvapas beveik identiškas "Svarowski" Aura kūno kremui, kurį teko naudoti. O šiaip tai nėra mano kvapas, tad pilno dydžio produkto tikrai nepirkčiau.
Rūšiavimas - popierius, plastikas.


"Kerastase" Aura Botanica plaukų šampūnas-vonelė, 80ml - malonaus kvapo, gerai putojo, bet man ne itin patiko, pilno produkto nepirkčiau. Patiko, kad be silikono, šiuo metu stengiuosi atsisakyti ir nepirkti plaukų priežiūros priemonių su silikonais.
Rūšiavimas - plastikas.

"Elfa pharm" aliejus plaukams, 100ml - aliejus su pasibaigusiu galiojimu, naudojau gal tik porą kartų, o jo poveikio visai nepamenu.
Rūšiavimas - buitinės.

"Dove" plaukų aliejus su makadamijos aliejumi, 100ml - man atrodo, kad prekyboje jau nėra. Šį produktą buvau apžvelgusi atskirame įraše, o dabar jau kuris laikas jo nenaudoju, o pakuotėje priemonės gal pusė centimetro likę, o dar gan seniai pas mane jis yra, tad atlaisvinu vietą kitoms priemonėms. Man šis aliejus nepasiteisino. Nekartočiau.
Rūšiavimas - buitinės.

"Elgon" primaria energinė vonia plaukams, mėginukas - labai gausiai putojo, priemonės užtenka labai nedaug, tad padauginus, ją sunkoka išplauti, nepirkčiau pilno dydžio pakuotės.
Rūšiavimas - plastikas.


"Kafe krasoti" kūno kremas, 200ml - atidžiai neapžiūrėjau pakuotės, tad maniau nusipirkusi kūno šveitiklį, bet tai buvo kūno kremas, kadangi kūno kremų turėjau pakankamai, tai retkarčiais ir šį panaudodavau, kol užmiršau ir manau, kad jau pasibaigė galiojimas. Kremas patiko, greitai susigėrė, priekaištų neturiu.
Rūšiavimas - buitinės.

"Dermomed" švelnus intymios higienos prausiklis su medetkų ekstraktu, 300ml, 2,49 eur - prausiklis gerai putojo, naudoti patiko. Nepatiko medetkų kvapas, labai nepatiko. Kartočiau, jeigu būtų produktas be medetkų aromato.
Rūšiavimas - plastikas.

"Neutrogena" rankų kremas, 50ml, 4,49 eur - labai skalsus, tačiau man rankas maitino nepakankamai, nepadėjo atsikratyti pleiskanojimo. Nekartosiu.
Rūšiavimas - plastikas.

"Beauty Formulas" rankų kremas Rose, 30ml, 1,19 eur - esu atskirame įraše kalbėjusi apie šį kremą, nuomonės nepakeičiau, man tiesiog keista, kaip jis puikiai susitvarko su išsausėjusiomis vietomis, o aš, kaskart būdama "Droge", pagriebiu po kelias pakuotes šių kremų. Kartosiu, ir ne kartą.
Rūšiavimas - plastikas.


'Nivea" pure and natural valomasis pienelis, 200ml, 5,59 eur - pienelis man patinka, nes labai gerai nuvalo makiažą, bet labai nepatinka priemonės kvapas, tad šiuo metu naudoju kitą priemonę, kad nuo šios pailsėčiau.
Rūšiavimas - plastikas.

"AA oil infusion" valomasis tonikas, 200ml - dar vienas "žioplas" pirkinys. Labai mėgstu "AA med" pienelį, tad pamačiusi, kad to paties gamintojo priemonei taikoma nuolaida pagriebiau pakuotę, manydama, kad ji taip pat skirta valyti makiažą. Deja, tai buvo tonikas, kuris dar ir veidą graužė. Priemonė seniai stovi ir jau su pasibaigusiu galiojimu, tad nėra ko laikyti namuose.
Rūšiavimas - buitinės.

"Sebamed" veido odos priežiūros želė, 50ml, 8,99 eur - labai mėgstama priemonė vis atsirandančiais spuogeliais rūpintis, labiausiai patinka priemonės drėkinimas, greitas susigėrimas, gelinė tekstūra. Išsamiau tinklaraštyje.
Rūšiavimas - plastikas.

"Clarins" naktinis kremas, 15ml - pakuotė labai tvirto plastiko, tad priemonės likučių nebeįmanoma iškrapštyti. Pats kremas labai patiko, puikiai maitino odą nakties metu, ryte būdavo švelni. Kartočiau pilno dydžio produktą.
Rūšiavimas - buitinės.


"Iroha" drėkinanti veido kaukė, 4,49 eur - lakštinė veido kaukė su itin daug serumo. Iš tikrųjų, lakštinės kaukės man pradėjo nebepatikti, nes skysčio jose tiek daug, kad sunaudoti per vieną kartą neįmanoma, o taip pat užsidėjus kaukę ant veido, visa drėgmė pradeda slysti į visas puses. Taip pat nemažai skysčio buvo likę plastikinėje pakuotėje.
Rūšiavimas - plastikas.

"Himalaya Herbals" maitinamasis odos kremas, 6ml, mėginukas - kremas skirtas žiemos metui, tepti norint apsaugoti kūno, veido odą, greitai susigeria. Kremas taip patiko, kad nusipirkau pilno dydžio pakuotę.
Rūšiavimas - plastikas.

"Douglas" Aqua Focus, 2ml, mėginukas - turtingas kremas, kuris drėkina, ir maitina odą, maloniai kvepia, skalsus. Naudoti patiko, įsigyčiau ir pilno dydžio pakuotę.
Rūšiavimas - plastikas.

"Douglas Naturals" lūpų balzamas su granatų ekstraktu - perkant "Duoglas" buvo kaip dovana, matyt todėl, kad pakuotė truputį brokuota ir rožinis kamštelis sukti balzamui buvo atsilaisvinęs. Bet pats balzamas patiko, ir šiuo metu naudoju dar vieną tokį patį. Manau įsigyčiau ir pati.
Rūšiavimas - plastikas.


"Maybelline" the Colossal volum itin juodas blakstienų tušas, 10,7ml, 11,21 eur - atradus "Essence" tušą, deja, kol kas nerandu geresnio už jį. Tad ir "Maybelline" tušas jam neprilygo, trūko blakstienų ilgio, apimties, labai greitai sutirštėjo ir vos tepė blakstienas. Šepetėlis vos vos pakabindavo produkto. Nekartosiu.
Rūšiavimas - buitinės.

"Biocos" mango ir argano veido kremas, 30ml, 10,90 eur - šį kremą nusipirkau žiemai praėjusį sezoną, tačiau man jis taip ir neprilipo, nes kremas labai riebus, sunkiai susigeria, specifinio kvapo. O dabar tenka išmesti, nes pasibaigė galiojimas. Kol kas manau nekartočiau, nebent būtų labai mažo kiekio pakuotė, bet mažesnės, deja, nėra.
Rūšiavimas - buitinės.

"Biocos" rožių hidrolatas, 100ml, 6,10 eur - malonaus kvapo, drėkinanti dulksna veidui. Labai patiko naudoti prieš kremą ar norint atsigaivinti. Rekomenduoju, kartočiau.
Rūšiavimas - stiklas, plastikas.

"Studio" antakių dažai, ruda spalva, 3,39 eur - sunaudojau dar vieną pakuotę rudos spalvos antakių dažų. Jau ne kartą esu minėjusi, kad maišau juodą ir rudą spalvas, kad išgaučiau norimą atspalvį. Dažai mėgstami, ir jau seniai naudojami, tik parduotuvėje pastebėjau, kad gamintojas lyg ir pakeitė pakuotę, norėčiau tikėti, kad pats produktas nebus pasikeitęs, nes antakių rutina jau daug metų žinoma, nenorėčiau išsimušti iš vėžių :)
Rūšiavimas - buitinės, plastikas, popierius.


"Probiotic" neutralus indų ploviklis su probiotikais, 500ml, 1,99 eur - ne itin patiko, labiausiai esu pamėgusi "Frosch" indų ploviklius, o šis nebuvo toks skalsus, nepatiko priemonės aromatas. Šią priemonę rinkčiausi tada, kai nebūtų "Frosch" priemonių. Šioj vietoj esu reklamos auka :D
Rūšiavimas - plastikas.

"Frosch" Zitronen universalus valiklis nukalkinimui, 750ml, apie 2 eur - labai geras valiklis toms vietoms, kur kaupiasi kalkės - voniai, toletui. Gaila, kad priemonė labai neskalsi, skysta, valant toletą ir vonią buteliuką sunaudojau per berods tris kartus. Rekomenduoju ir dar pati naudosiu ne kartą.
Rūšiavimas - plastikas.


"W5" servetėlės paviršiams valyti jūros kvapo, 80 vnt. - dar vienas dalykas labai patogus naudoti buityje, tai drėgnos servetėlės paviršiams valyti iš "Lidl". Ypač remonto metu pasiteisinęs dalykas.
Rūšiavimas - plastikas.

"Freshness" drėgnos servetėlės, 15vnt., 1,15 eur - servetėlės tikrai suteikia gaivumą ir švarą, tinkamos naudoti darbe dulkėms valyti, ir gamtoje rankoms valyti. Rekomenduoju.
Rūšiavimas - plastikas.

Kosmetiniai krapštukai "Cotoneve", 100vnt., ir "Cotton Buds", 200 vnt. - kaip visada naudoju dažant antakius ir kitoms procedūroms. Šiuos naudoju dažniausiai.
Rūšiavimas - plastikas.


Ankstesni įrašai:

2018 metų pabaigtukai / empties | I dalis;

2018 metų pabaigtukai / empties | II dalis

P.S. Nepamirškite rūšiuoti pakuočių. Darykime gamtai ir sau gera. Išsamesnę informaciją, kokios pakuotės tinkamos rūšiavimui, rasite čia.

Facebook
Instagram

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą