2018 m. kovo 19 d., pirmadienis

Išbandžiau | "Bioderma" Photoderm Spot SPF 50+ kremas nuo saulės į hiperpigmentaciją linkusiai odai


"Bioderma" Photoderm Spot SPF 50+ kremas nuo saulės į hiperpigmentaciją linkusiai odai, 30 ml, kaina 14,80 eur - pakuotė vidutinio minkštumo plastiko su atsukamu kamšteliu. Kremas tirštas, baltos spalvos su specifiniu kvapu.


Mano nuomonė:

Esu šviesios su greitai atsirandančiomis strazdanomis odos šeimininkė ir kremą nuo saulės man naudoti būtina, tačiau pernai pavasarį kremo nenaudojau, ir porą kartų eidama į darbą veidą nesmarkiai nusvilau saulutėje, atsirado strazdanų. Pernai vasaros pradžioje pradėjau naudoti šį "Bioderma" kremą nuo saulės. Kremą naudojau visą vasarą ir rudenį, kol saulė buvo kaitri. Vasara saulės kiekiu nelepino, nebuvo itin karšta, tad mažos kremo pakuotės nepritrūkau ir dar liko šiam pavasariui. Nors, iš tikrųjų, nesu sąžininga kremo naudotoja, netepu kasdien. Jei apniukę - netepu kremo, nors ir reiktų. Kremą naudoju tada, kai planuoju ilgesnį laiką praleisti lauke saulėje: eiti į darbą, eiti pasivaikščioti, vairuojant ar važiuojant automobiliu, dirbant darže.
Šis kremas man padėjo nepatapti rudanose ir bent kažkiek išvengti strazdanų, lyginant jei būčiau visai nieko nenaudojusi skųsčiausi išsausėjusia, pleiskanojančia oda ir strazdanomis nusėtu veidu. Kremas yra skirtas būtent itin greitai strazdanojančiai odai , tad man šis pasirinkimas tiko.
Kitas dalykas - greitai suprakaituoju, tad kremas ant veido su prakaitu sudaro kažkokį junginį, kuris ima graužti veido odą, o jei suprakaituodavau tik išsitepus kremu, kremas kai kuriose vietose susiveldavo, sukrisdavo į baltus plotus. Nors ant pakuotės rašo, kad kremo baltų žymių nesimato, aš tai paneigsiu - baltas kremas ant veido tikrai matosi.
Ar šiais metais pirkčiau šį kremą? Manau ne, ieškosiu SPF 50 tokio, kuris suprakaitavus negriauš man veido. Visgi kaina nemaža ir nesinori jausti nemalonius pojūčius tą produktą naudojant.
Visam veidui padengti pakanka maždaug trijų žirnelių kremo. Pastebėjau, kad kartais veidas sugeria daugiau kremo, o kartais užtenka mažiau.

Pliusai: SPF 50; patikimas gamintojas; patogaus dydžio pakuotė; apsaugo nuo kenksmingų saulės spindulių; įdegis atrodo sveikesnis ir tolygesnis.

Minusai: suprakaitavus graužia veidą; vietomis atsiranda baltų dėmelių ar net susivelia į gumuliukus; didelė kaina už mažą kremo kiekį; nėra skalsus; atsukamas kamštelis.

Ar rekomenduočiau? Greitai suprakaituojančioms tikrai nerekomenduoju.

Ar pirkčiau dar kartą? Ne.


Gamintojo informacija:


Kremo nuo saulės sudėtis:Apžvalgoje pateikta mano asmeninė nuomonė.

P.S. Nepamirškite rūšiuoti pakuočių. Darykime gamtai ir sau gera. Išsamesnę informaciją, kokios pakuotės tinkamos rūšiavimui, rasite čia.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą