2018 m. kovo 19 d., pirmadienis

Išbandžiau | "Catrice" Dazzle Bomb nulupama nagų lako bazė ir viršutinis sluoksnis


"Catrice" Dazzle Bomb riboto leidimo kolekcijos nulupama nagų lako bazė ir viršutinis sluoksnis, 12 ml, kaina "Eurokos" 3,19 eur - buteliukas kaip nagų lako - skaidrus ir su šepetėliu, kuris, lyginant su standartiniais "Catrice" nagų lakų šepetėliais yra stambus, didelis ir paima daug produkto. Priemonė skaidri, tiršta ir savotiško kvapo, panašaus į nagų lako kvapą. Ji naudojama tam, kad būtų galima lengviau pašalinti blizgučius nuo nagų.
Naudojimas - užtepti ant nagų prieš nagų laką su blizgučiais, jam nudžiūvus tepti blizgučius, išdžiūvus blizgučiams tepti paskutinį sluoksnį šios priemonės. Norint pašalinti laką nuo nagų nereikia naudoti nagų lako valiklio, su mediniu pagaliuku reikia atkelti nagų laką ir jis atšoks.

Mano nuomonė:

Pamačiusi šią naujieną, apsidžiaugiau, kad galėsiu dažniau nagus lakuoti laku su blizgučiais, tačiau po pirmo naudojimo labai nusivyliau, apie tai pakalbėsiu teksto gale. Nusilakuoti nagus tikrai nesunku, tik ilgokai užtrunka sluoksniavimas, nes norint, kad blizgučiai nesišviestų ant nelakuoto nago, reikia užtepti ir panašaus atspalvio spalvoto nagų lako.
Pirmiausiai tepiau spalvotą nagų laką, po to sluoksnį "Catrice" priemonės, trečias sluoksnis skirtas blizgučiams, o paskutinysis vėl šiai "Catrice" priemonei. Priemonė tepasi gan gausiai, šepetėlis stambokas, lyginant su "Catrice" nagų lakų šepetėliais. Nepatiko, kad šepetėlis priemonę dengia storu sluoksniu. Priemonė primena silikoną, po jos nagai tampa it plastiku padengti. Nagų lakas ant mano nagų išbuvo 5 dienas, ir "Catrice" priemone teptas vienas nagas atsilaupė jau po trijų dienų. Norėdama nuvalyti laką su blizgučiais naudojau medinį pagaliuką, skirtą nagų odelėms atstumti, tačiau čia ir prasidėjo nagučių skriaudimas. Iš viso blizgučiais ir "Catrice' priemone buvau padengusi 4 nagus, nuo pirmojo nago stebuklingai gražiai atkėliau visą nagų lako sluoksnį, tačiau kitiems trims nagams taip gerai nebuvo - bandant pašalinti net jaučiau nemalonų dilgčiojimą ir deja, nagų lakas nusilupo su nagų dalelėmis (nuotraukos žemiau). Tad supratau, kad ši priemonė nėra tokia ideali, kad būtų galima naudoti kasdien ar kažkam rekomenduoti.
Šiai dienai turiu tris pagadintus nagus, tačiau tai tik nagai, keli mėnesiai ir ataugs vėl gražūs, o kol kas nagus turiu lakuoti, nes atrodo tikrai negražiai. "Catrice" priemonę mesiu į šiukšlių dėžę.

Pliusai: -

Minusai: Stambus šepetėlis; neilgas išsilaikymas; itin sunkus nagų lako pašalinimas nuo nagų, galimi nago tekstūros pažeidimai.

Ar rekomenduočiau? Ne.

Ar pirkčiau dar kartą? Ne.

Apžvalgoje pateikta mano asmeninė nuomonė.

P.S. Nepamirškite rūšiuoti pakuočių. Darykime gamtai ir sau gera. Išsamesnę informaciją, kokios pakuotės tinkamos rūšiavimui, rasite čia.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą