2018 m. gruodžio 2 d., sekmadienis

2018 metų pabaigtukai / empties | I dalis

Sakoma, kad iki Šv. Kalėdų ar iki naujųjų metų reikia atiduoti skolas, susitaikyti, padaryti gerų darbų. Aš dar pridėčiau - švariai susitvarkyti namus ir išmesti visas šiukšles, kad naujųjų metų sėkmei netrukdytų. Tad jau visai šalia esančių švenčių akivaizdoje savo tinklaraščio skaitytojams noriu atiduoti skolą - 2018 metų pabaigtukų įrašus, ir tuo pačiu  atlaisvinti pabaigtukų maišelius, kad naujus metus pasitikčiau susitvarkiusi :)


"Pasta del Capitano" dantų pasta, 75ml, 2-3 eur - mėlynos spalvos, gelinės skystokos konsistencijos, aštroko kvapo, antrą kartą nepirkčiau, nelabai patiko.
Rūšiavimas - plastikas.
"Ecodenta" balinamoji dantų pasta, 100 ml, apie 2eur - balinimo efekto tikrai nepastebėjau, o kas liūdniausia, kad šia dantų pasta nusiviliu ne pirmą kartą. Daugiau nepirkčiau, nebent pamirščiau, kad su ja nepatiriu švarių dantų pojūčio.
Rūšiavimas - plastikas.
"Signal" Herbal fresh dantų pasta, 75 ml, apie 1eur - nebrangi ir gera dantų pasta, kuri užtikrina gaivumą ir švarą. Labai nemėgstu, kai išsivalius dantis, dantys būna it be valymo.
Rūšiavimas - plastikas.
"Colgate" Max White balinanti dantų pasta, 125ml, apie 2eur - tūtelė dar būna įpakuota į kartono dėžutę, kurios paviršius švelnus ir matinis, labai man patinka šis efektas, tiek pakuotėse, tiek knygų viršeliuose. O pastą naudoju ne pirmą kartą, tad ji nenuvilia ir puikiai tinkama kasdieniam naudojimui.
Rūšiavimas - plastikas, popierius.

"Gzel for Natura Siberica" plaukų šampūnas karališkosios uogos, 400 ml, apie 7eur - tik pažiūrėkit kokio grožio pakuotė, kaip porceliano indas, tiesiog sukurta puošti vonios kambarį. Tačiau pakuotės grožiu man viskas ir užsibaigė. Šampūnas skystokas kaip gelis, kvepia uogomis. Nesisekė mums susidraugauti, nes naudojant atsirasdavo pleiskanų, mainiau su kitais šampūnais, dėjau mažiau arba daugiau produkto, vėl mainiau, bet taip ir nepajaučiau, kad jį prisijaukinau. Tad draugais netapome ir tikrai nekartosiu.
Rūšiavimas - plastikas.

"Dove" dry oil kondicionierius, 250 ml, 6-7 eur - nežinau ką gali padaryti kondicionierius, kurio sudėtyje trečioje vietoje silikonas. Tirštokas, gelsvo atspalvio, kvepia prabangiai. Nežinau ar tai, kad buvo poroje su aukščiau minėtu "Natura Siberica" šampūnu, ar iš tikrųjų suprastėjo šio kondicionieriaus kokybė. Anksčiau bent matydavosi, kad plaukai mėgsta šį kondicionierių, bet šįkart naudojant labai riebino plaukus, jei bent lašelis per daug. Nepajaučiau jokio gero efekto plaukams. Nebekartosiu, nors dar prieš šią pakuotę būčiau sakius, kad tai vienas geresnių produktų.
Rūšiavimas - plastikas.

"L'oreal Professionnel" Inforcer stiprinantis šampūnas, 100ml, kaina priklauso nuo kiekio - man labai patiko šio šampūno kvapas, poveikis, suteikiama švara juo išplovus, neatsirasdavo pleiskanų, tai šampūnas kurį tikrai kartočiau, ir rekomenduoju.
Rūšiavimas - plastikas.


"No7" nagų lakas, spalva Salsa, 10ml - labai prastos pigmentacijos, labai skystas, tad sudėtinga gražiai lakuoti nagus. Naudojau vos kelis kartus, palyginus ilgai pas mane išbuvo, tad tikrai nebenaudosiu.
Rūšiavimas - buitinės.

"Gabriella Salvete" nagų lakas su kietikliu, nr. 132, 3,59 eur - labai patiko man ši spalvytė su smulkiais aukso ir rusvos spalvos blizgučiais, nors ir reikia tepti du sluoksnius. Gaila, kad šios spalvos prekyboje lyg ir nėra, taip pat apie šią spalvą esu rašiusi tinklaraštyje. Lakas beveik pabaigtas, o dar ir sutirštėjęs, nebenaudojamas.
Rūšiavimas - buitinės.

"Maybelline" Colorama nagų lakas, 7ml, apie 3 eur, nr. 56 - labai prastai išsilaikydavo, vos dieną, ar dvi, tad labai mažai naudotas, ilgai stovėjęs. Nepatinka man Colorama nagų lakai, labai prastos kokybės, tad jų ir nebeperku. Kaip atrodo lakas ant nagų galite pamatyti tinklaraštyje.
Rūšiavimas - buitinės.

"Essence" nagų lakai, 8ml, 24 Indian Summer ir 38 Love is in the Air, šių buteliukų prekyboje nėra - geresni už Colorama nagų lakus, tačiau neprisijaukinau spalvų.
Rūšiavimas - buitinės.

"Maybelline" Colorama nagų lakas, 7ml, apie 3 eur, nr. 651 - žiūrėti aukščiau aprašytą Coloramą nagų laką.
Rūšiavimas - buitinės.


"Palmolive" skystas muilas su migdolų ekstraktu, 500ml, 2,35 eur - muilo papildymas į buteliuką. Muilas patiko - malonaus aromato, nesausino rankų, naudočiau dar kartą. Taip pat ant pakuotės rašo, kad pakelio gaminimui sunaudota mažiau plastiko.
Rūšiavimas - plastikas.

"Sebamed" intymios higienos prausiklis, 200ml, iki 10 eu - realiai tai jokio skirtumo tarp pigesnių prausiklių ir šio nepastebėjau, tad ar dar pirkčiau abejoju. Pakuotė tvirto ir kokybiško plastiko, priemonė gan skysta. neutralaus kvapo.
Rūšiavimas - plastikas.


"Fuss wohl" gaivinantis batų dezodorantas, 200ml, apie 2 eur, įsigyti galima "Droge" - šios firmos priemonės nuo blogo pėdų ar batų kvapo vienos iš pigesnių, tačiau padedančios naikinti blogus kvapus. Papurškus kvapo ar priemonės dulkelių geriau neįkvėpti, nes tai dirgina plaučius, mūsų kvėpavimo sistema nėra sukurta kvėpuoti lašelių tipo oru. Tad turintiems problemų su kvėpavimo sistema, siūlyčiau rinktis kitokio tipo priemones nuo blogo kvapo. Aš šias priemones kartoju ir įsigyju kaskart esant galimybei.
Rūšiavimas - slėginė pakuotė - dėsiu prie spec. atliekų, kad išvežti į surinkimo punktą.

"Fuss wohl" gaivinantis pėdų dezodorantas be aliuminio druskų, 2vnt., apie 2 eur, įsigyti galima "Droge"  - lyginant batų ir pėdų priemones, pėdų priemonė veikia kiek geriau, padeda ilgiau išvengti nepageidaujamo kvapo.
Rūšiavimas - slėginė pakuotė - dėsiu prie spec. atliekų, kad išvežti į surinkimo punktą.

"Kneipp" Muskel Aktiv sušildanti ir atpalaiduojanti raumenis vonios druska, 60g, 1,29 eur, įsigyti galima "Eurovaistinėse", "Droge" - aitraus rozmarinų kvapo, rausvos ryškios spalvos, bet puikiai aktyvinanti kraujotaką. Tai tikrai galiu patvirtinti, nes šių metų pradžioje smarkiai susimušiau pėdą, po kelių savaičių atrodė, kad pagerėjo ir sėdau vairuoti, spaudžiant pedalus kažkas truktelėjo ir pėdos juslumas dingo geram mėnesiui, vos primindavau koją. Iš anksčiau buvau įsigijusi šios firmos kelias druskų rūšis voniai, tad nusprendžiau pamėginti pėdas pamirkyti šios rozmarinų druskos tirpale. Tai ir padėjo atgauti pėdos jusles, jau po pirmo mirkymo pėda lyg spirgėti pradėjo, tekėjo šiluma. Labai rekomenduoju šią druską ne tik į vonią, bet ir skaudamoms vietoms mirkyti - rankoms, kojoms. "Kneipp" druskų pas mane šiuo metu bent kelios rūšys, o taip pat prekyboje yra ne tik druskų, bet putų, vonios perlų, vonios burbulų.
Rūšiavimas - plastikas.

"Žiedė" natūralus kremas, apsaugantis nuo vabzdžių, 30ml, apie 6 eur - kremo poveikiui ištirti neturėjau daug galimybių, nes nuo pačio kremo mane išbėrė smulkiais raudonais taškeliais, tad jį tepanaudojau kelis kartus.. Iš tikrųjų, ne visada kas natūralu mums tinka, šiuo atveju man pasireiškė alerginė reakcija kažkuriai iš sudedamųjų dalių.
Rūšiavimas - berods indelį galima grąžinti į tą pačią vaistinę ir gauti nuolaidą naujam produktui, tad indelio neišmesiu. Jei kartais šios akcijos nėra, indelį dėčiau prie stiklo, dangtelį prie plastiko.


"Frosch" Sensitive rankų muilas su vitaminais, 500 ml, apie 3 eur - labiau skirtas vaikams, bet pasibaigus muilui virtuvėje paėmiau tokį, kuriam buvo akcija, ir nenusivyliau, nes puikiai plovė ir riebaluotas rankas, dėl to, kad nesausina aš labai abejočiau. Šiuo metu mano rankos itin sausos, su "Margarita" rankų muilais būdavo geresnė situacija. Mano nuomonė dviprasmiška, tad kol kas iešosiu kito rankų muilo, šio nekartosiu.
Rūšiavimas - plastikas.

"Fa" Divine Moments dušo kremas su šilko ekstraktu, 250ml, apie 3 eur - dušo želė skalsi, puikiai putoja, kreminės konsistencijos ir malonaus kvapo. Odos sausinimo nepastebėjau, kartočiau dar kartą.
Rūšiavimas - plastikas.


"Margarita" drėkinamasis rankų kremas su spanguolių ekstraktu ir avižų pieneliu, 75ml - kremas iš šio rinkinio. Man tikrai patinka "Margarita" rankų kremai, tad tikrai kartosiu, nes rankas pamaitina, sudrėkina, gerai susigeria, malonaus aromato.
Rūšiavimas - plastikas.

"Kinetics" rankų ir kūno losjonas, 40ml - kremą esu aprašiusi atskirame įraše. Lieku prie nuomonės, kad kremas labai lengvas ir labiau tinkamas vasarai. Ar kartočiau? Manau, kad ne.
Rūšiavimas - plastikas.

"Rasa" mandarinų aromato maitinamasis rankų kremas, 75ml, 3,79 eur - aromatas tikrai puikus, man primena vaisinį pyragą, tačiau kremo poveikis manęs netenkino. Nakčiai ištepus rankas, ryte jų oda neatrodydavo pamaitinta. Nekartosiu. Produktą galima įsigyti naujoje pakuotėje.
Rūšiavimas - plastikas.

"Douglas Essential" rankų priežiūros priemonė, 10ml - ši priemonė daug labiau patiko už "Rasa" rankų kremą. Šią pakuotę naudojau darbe, priemonė labai greitai susigerdavo, jausdavau maitinimą, kvepėjo maloniu aromatu. Svarbiausia, kad priemonė skalsi, užtekdavo labai nedaug, o rankos tapdavo minkštos, švelnios ir pamaitintos. Be mineralinių aliejų, parabenų, ftalatų. Pilno dydžio produktą galima įsigyti čia.
Rūšiavimas - plastikas.

"Douglas" Les Delices Toffee Apple rankų kremas, 10ml - iš šio kremo labiau kvapas, nei nauda rankoms. Greitai susigerdavo. Nekartočiau. Pilno dydžio produktas čia.
Rūšiavimas - plastikas.


"Bolsius" levandų kvapo žvakutės, 6vnt., iki 1 eur - labai patiko aromatas, degdamos iškvėpina patalpas. Žvakutę uždegdavau prieš einant miegoti, padėdavo geriau užmigti ir miegoti. Kartosiu.
Rūšiavimas - žvakutės į buitines, dėžutė į popierių.

"Rexona" antiperspirantas, 50ml, 3,19 eur - malonaus kvapo rutulinis dezodorantas, labiausiai įsiminė tuo, kad labai greitai susinaudojo. Nemanau, kad kartočiau, nes palieka dėmes ant drabužių.
Rūšiavimas - plastikas.

"Dove" Mineral touch antiperspirantas, 50ml, 3,59 eur - taip pat malonaus kvapo, saugantis nuo prakaito kvapo, greitai sunaudojau. Už pamėgtą "Nivea" nėra geresnis, tad kol kas dar esu paieškose.
Rūšiavimas - plastikas.


"Versace" Bright Crystal Absolu, 50ml - vieni mėgstamiausių kvepalų. Prabangus ir nuostabus aromatas, kvepiantis gaiva. Ilgai išsilaiko. Šiuos kvepalus esu apžvelgusi tinklaraštyje. Be abejonės kartojami.
Rūšiavimas - stiklas.

"Nivea" MicellAir micelinis vanduo, 200ml, apie 4eur - valė nešvarumus nuo veido. Nelabai patiko toks kaip cheminis priemonės aromatas. Tad manau nekartočiau.
Rūšiavimas - plastikas.

"L'oreal Professionnel" Mythic Oil lengva aliejinė kaukė plaukams, 75ml - labai patiko tiek kaukės kvapas, tiek poveikis. Priemonės reikia nedaug, o plaukai būna pamaitinti, žvilgūs, paklusnūs ir sveiki. Kaukę kartočiau ir didesniame formate. Rekomenduoju.
Rūšiavimas - plastikas.

P.S. Nepamirškite rūšiuoti pakuočių. Darykime gamtai ir sau gera. Išsamesnę informaciją, kokios pakuotės tinkamos rūšiavimui, rasite čia.

Facebook
Instagram

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą