2016 m. lapkričio 13 d., sekmadienis

Skaityta | Ilona Tamošiūnienė "Drąsa gyventi"


Mano nuomonė:

Knyga įžvalgi ir apimanti kasdienybę, mūsų pojūčius ir elgesį. Kai kurios įžvalgos išties duoda nušvitimą, o kai kurios jau buvo žinomos iš populiariosios psichologijos knygų. Iš dalies man patiko, iš dalies ne. Bet nesakau, kad visai neverta dėmesio. Knygą įsigijau savo lėšomis, kitą kartą manau tokią knygą imčiau skaityti iš bibliotekos, visgi lentynoje ji imtų kaupti dulkes, nėra tiek vertinga, kad būtų saugoma tarp klasikos kūrinių ar gerų psichologinių knygų. O patarimų nėra tiek daug, kad užrašų knygoje ar ant lapelio netilptų susirašyti. Plius erzino tušti lapai ir neišplėtoti lyg prabėgom parašyti skyreliai. Tiesiog norisi imti ir pačiai papildyti ar tiesiog praplėsti skyrelį, pasirašyti taip, kad sau būtų malonu skaityti :D Be to, perku knygą, nenoriu tiek tuščių lapų, kanceliarijos prekių parduotuvėse jų šimtais galima įsigyti... Knyga skaitėsi labai greitai, nes teksto apimtis puslapiuose nebuvo itin didelė, kai kur yra padidintu šriftu tekste parašytų sakinių. Tad, jei knygą susiaurinus, išmetus baltus lapus, sakinių iš teksto išdidinimą manau gautųsi beveik kišeninė knygelė už pakankamai patrauklią kainą.

Kaina: Spalio paskutinę dieną Knygų klube buvo vienos dienos akcija, kai buvo skiriama papildoma 20proc. nuolaida knygoms, kuri buvo taikoma ir knygoms su nuolaida, tad šią pastvėriau už maždaug 4,99eur.

2016m., 200p.

Įvertinimas: 7/10


Anotacija:

Žlugęs verslas ir finansinė krizė, išsiskyrimas su mylimu žmogumi, mamos mirtis ir daug kitų bėdų, užgriuvusių lyg perkūnas iš giedro dangaus - tokia buvo naujojo šios knygos autorės kelio pradžia. Visiškai atvirai ir nevyniodama į vatą ji pasakoja apie grėblius, ant kurių visi be išimties užlipame savo gyvenime ir neretai stovime ištiesę kaklus, laukdami kaži ko, kas niekada neateis.

Būna, žmogus sako jums „Būk savimi“, nors iš tiesų nori pasakyti: „Būk patogus man.“

Būna, kaltinate jus įskaudinusį žmogų, nors iš tiesų patys padarėte viską, kad tas žmogus atsirastų jūsų kelyje.

Ar žinote, kas iš tiesų yra moteriškumas? Oi ne, tai tikrai ne klapsėjimas blakstienomis. O kaip su vienišumu – tai kryžius ar likimo dovana?

Kiek taisyklių reikia laikytis, kad būtum laimingas? Penkiasdešimties? Šimto? Išduosiu paslaptį: aš laikausi keturių.

Šiandien žvelgdama atgal galvoju, kad man pasisekė. Gyvenimas, įsprausdamas mane į kampą, privertė pažvelgti ten, kur niekada nežiūrėjau – į save.

Apie savo kelius ir klystkelius, vingius ir kilpas, kuriose strigau, apie rastas išeitis ir sprendimus pasakoju šioje knygoje. Viliuosi, kad mano patirtis padės išgyventi kitiems.
Ilona Tamošiūnienė

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą