2017 m. vasario 16 d., ketvirtadienis

Žiemos pabaigtukai / empties 2016-2017

Sveiki mielieji, žiema link pabaigos, o aš kaupiau pabaigtukus ir nei gruodį, nei sausį nesidalinau apie juos, tad už visus tris mėnesius bus šis įrašas, skirtas žiemos pabaigtukams ir apžvalgoms apie juos. 


"Natura Siberica" šampūnas dažytiems ir pažeistiems plaukams, 400ml, kaina apie 7-8 eur - rekomenduoju, išties patiko, ir nekantrauju įsigyti antrąją pakuotę. Labai išsamus aprašymas čia.
Rūšiavimas - plastikas.
"Dove" maitinamasis kondicionierius pažeistiems ir nualintiems plaukams, 250 ml, kaina apie 4 eur - malonaus kvapo ir gero poveikio kondicionierius. Ilgalaikio efekto nesukurs, bet kol naudojau, plaukai bent kažkiek atrodė tvarkingai, paklusnūs ir švelnūs.
Rūšiavimas - plastikas.


"Balance" intymios higienos prausiklis su alavijų ekstraktu, 200ml, kaina apie 2 eur - "Balance" prausikliai intymiai higienai-mano mėgstamiausi, esu naudojusi šalavijų, kuris man patiko labiau nei su alavijais, tačiau tai labiau susiję su kvapu. Poveikis niekuo nesikeičia - nėra gausaus ir įkyraus putojimo, nealergizuoja, nesausina, neiškvepina. Rekomenduoju.
Rūšiavimas - plastikas.

"Bioderma" valomasis micelinis vanduo "Hydrabio H2O", 250ml, kaina apie 10eur - mano mėgstamiausias - nealergizuoja, nesausina, nuvalius veidą jaučiamas drėgmės pojūtis. Tiesa, tarp rožinio ir mėlyno buteliukų jokio skirtumo nepastebėjau. Rekomenduoju, ir nesvarbu, ką kokie "pranašai" skelbia, kad yra ir geresnių, jei turite jautrią odą ir ši priemonė jums tiko, geriau nerizikuokite ieškodami pigesnės priemonės.
Rūšiavimas - plastikas, PET.


"Zara Black Amber" tualetinis vanduo, 50ml - toks žiemiškas aromatas, kad juo kvėpinausi tik šaltuoju matų laiku, neįsivaizdavau kitaip, nes man labiausiai derėjo prie storų ir šiltų megztinių, tiesiog aromatas diktavo, kada jį naudoti. Rekomenduoju.
Rūšiavimas - plastikas, iš tikrųjų tai tiksliai nežinau kur mesti tuščius kvepalų buteliukus.. Dėžutė - popierius.

"AA Natura Med" pienelis/makiažo valiklis 3 viename, 250ml, kaina iki 4eur - kas tinklaraštyje stebite nuo seniai, jau žinote, kad tai pats mėgstamiausias produktas makiažui valyti. O išsamų įrašą rasite čia. Rekomenduoju, gal ir jums patiks :)
Rūšiavimas - plastikas, PP.


"Signal White now"balinamoji dantų pasta, iki 3eur, 75ml, 2vnt. - pirmas įspūdis buvo nekoks, nes pasta buvo karti, tačiau pripratau ir visai puikiai naudojosi. Dantukus pabalina, tačiau efektas nėra ilgalaikis. Pabaigus antrąją pakuotę nuomonė nepasikeitė - dantukus truputį pabalina, bet ypatingo baltumo nesuteiks.. Ar dar kartą kartosiu - abejoju.
Rūšiavimas - plastikas.

"Sebamed" drėkinamasis veido kremas, 50ml, kaina iki 10eur - šiuo metu naudoju antrą pakuotę, tai vienas geriausių mano naudotų drėkinančių veido kremų. Kremas skalsus, daug tepti nereikia, nes veidas sugeria tiek, kiek jam drėgmės reikia. Riebumo pojūtis ant veido lieka, jei per daug užtepu, tačiau tai neerzina. Jei vakare šį kremą užtepu, ryte veidas būna švelnus, kupinas drėgmės. Rekomenduoju.
Rūšiavimas - plastikas.


"MÖLLER'S" žuvų taukai "Dobbel Immunity", 100 kapsulių, kaina apie 14 eur - jokio poveikio nepajutau. Tikėjausi, kad plaukai nustos slinkti, tačiau šie žuvų taukai neveikia taip, kaip tikėjausi. 
Rūšiavimas - plastikas, PETE.

"Rasa" dvifazis makiažo valiklis, 100ml, kaina apie 4 eur - įtariu, kad šios priemonės naudojimas prisidėjo prie mano odos išsausėjimo.. Nerekomenduoju, nes šios priemonės sudėtis taip pat nėra graži. Šį valiklį esu aprašiusi čia.
Rūšiavimas - plastikas, HDPE.


"Cleanic" Sensitive kosmetiniai vatos diskeliai, 110vnt., kaina apie 1,5eur - beveik visada perku tik šio gamintojo vatos diskelius, jie kokybiški, nealergizuoja.
Rūšiavimas - plastikas, raišteliai - į buitines.

"Clarins" veido kremo mėginukas - kai tik pradėjau naudoti, pjaučiau kaip gerai veidas į jį reaguoja, atrodė, kad kremas duoda išsimiegojimo efektą, veidas spindėjo. Tačiau matyt dėl atviros pakuotės kremas užsiteršė ir pasitepus ėmė kilti spuogeliai, tad mėginėlio pilnai nesubaigiau. Bet manau, kad kremas yra tikrai geras. Rekomenduoju.
Rūšiavimas - buitinės.

"Ecodenta" balinamoji dantų pasta, 100ml, kaina apie 2,59eur - balinamojo poveikio visiškai nepajutau, net švaros pojūčio dantukuose nebuvo. Manau, kad iš "Ecodentos" dantų pastų šeimos, ši pasta yra prasčiausia.
Rūšiavimas - plastikas.


Ausų krapštukai, 2 pakuotės po 100 vnt., 0,60eur - pamėgti krapštukai, kuriuos galima įsigyti "Norfoje". O maišelius, kuriuose jie įpakuoti, galima panaudoti dar kartą. Tai man patinka.
Rūšiavimas - plastikas,etiketė - popierius.

"Mitomo" veido kaukė su auksu ir bičių nuodais, 25g, 1vnt. lakštinės kaukės, pilna kaina 1,99eur - jau kažkada minėjau, kad šios kaukės yra pačios patogiausios - nereikia terliotis norint užtepti, o nuėmimas pats lengviausias - nuimti ir išmesti, nereikia valyti, šveisti, plauti. Ši kaukė buvo dosniai sudrėkinta, net varvėjo, kas truputį erzino, nes visos drėgmės iš kaukės veidas tikrai nepasisavins. O wow efekto taip pat nebuvo. Tikėjausi geresnio poveikio. Jaučiau tik drėkinimą. Antrą kartą nepirksiu.
Rūšiavimas - plastikas, kaukė - į buitines.


"Palmolive" muilas su alyvuogių aliejumi, 90g, kaina iki 1eur - naudoju rankoms nusiplauti. Sausina rankas dažniau per dieną plaunant. Visgi "Smilės" muilai man mėgstamiausi, po jų naudojimo rankos nebūna tokios sausos.
Rūšiavimas - popierius.

"Neutrogena" maitinamasis lūpų balzamas, 4,9giki 3eur - šis balzamas man tikrai nepatiko. Labai sausino ir taip sausas lūpas. Darbe nespėjau teptis lūpų. Nerekomenduoju..
Rūšiavimas - plastikas.

Skystas muilas "Smilė", 300ml, kaina apie 2eur - nors dažniausiai rankoms plauti naudoju kietus muilus, tačiau virtuvėje patogiau skystas muilas. Man šis tikrai patiko, subaigusi dabar naudojamą "Margarita" rankų muilą, grįšiu prie "Smilės". "Smilė" kvepia pakalnutėmis, ir svarbiausia rankos nelieka sausos kaip dykuma.

P.S. Nepamirškite rūšiuoti pakuočių. Darykime gamtai ir sau gera. Išsamesnę informaciją, kokios pakuotės tinkamos rūšiavimui, rasite čia.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą